Najnowsze komentarze
 
2016-10-26 17:05
Roki123 do wpisu:
Wzór odowłania - zaniżony uszczerbek na zdrowiu
Witam mam podobną sytuację na skutek omdlenia jak się dalej potyczyła twoja sytuacja Ziomek?
 
2016-09-20 21:05
Ziomek do wpisu:
Wzór odowłania - zaniżony uszczerbek na zdrowiu
Ja mam inny problem. Jestem uczniem,ale doznałem poważnego urazu na skutek omdlenia, które[...]
 
2016-08-24 08:25
jarekg3 do wpisu:
Wzór odowłania - zaniżony uszczerbek na zdrowiu
Ten wzór to jak światełko w tunelu.człowiek czasami walcząc z urzędami, instytucjami itp.,nie[...]


O mnie


Kategorie Bloga


Moje linkiodszkodowania powypadkowe

odszkodowanie

2009-06-29 11:13
 Oceń wpis
   

    Producenci papierosów do reklamy swoich wyrobów używali wszelkich możliwych środków.W reklamach znajdziemy : aktorów,lekarzy,dzieci,żołnierzy,Boże Narodzenie,filmy rysunkowe i oczywiście płeć piękną.
    Prezentacja ma na celu pokazania jakich reklam używają koncerny.Nie zachęcamy poprzez hasła w reklamach do palenia.
    Czy te reklamy pomogą w walce o odszkodowania dla palaczy?

 

źródło http://wellmedicated.com/lists/40-gorgeous-vintage-tobacco-advertisements/

Tagi: palenie, odszkodowanie


2009-06-27 11:36
 Oceń wpis
   

  Michael Jackson zmarł w czwartek 25 czerwca. Oddajemy hołd jako muzykowi ale chcemy pokazać dziwaczne i skandaliczne chwile w jego życiu.


Taniec ,,chwytanie krocza,,


18 minutowy teledysk ,,Bad,, w reżyserii Martina Scorsese - Jackson rozpoczął seksualnym wystąpieniem. Uzyskał tym fanów i krytyków. Magazyn Time określił to jako ,,haniebne, .Taniec ten przyniósł Jacksonowi jeszcze większą popularność. Element ten jest powszechnie stosowany w dzisiejszych teledyskach ale to Michael wstrząsnął światem.

Operacje plastyczne

   W 1979 ,Jackson złamał nos podczas tańca. Jego złożenie chyba nie było prawidłowe bo skarżył się na trudności w oddychaniu, które mogły wpłynąć na jego karierę. Później wykonano kolejne operacje nosa a poprzednie złamanie miało być tylko pretekstem. Jego skrajna fizyczna transformacja sugeruje że miał więcej niż dwie operacje.

 

Huragan Katrina

  Po przejściu huraganu Karina Jackson obiecał nagrać piosenkę ( charytatywnie).Pracował nad projektem z artystami z Londynu i Los Angeles ale nigdy nie udało sieje zakończyć.

 

Długi

   Michael tracił ogromne pieniądze na adwokatów w różnych procesach sądowych przeciwko niemu jakie toczyły w ostatnich latach. Miał problem ze spłatą 260 mln dolarów pożyczki , którą wziął pod zastaw jego wydawnictwa muzycznego oraz gospodarstwa. W latach 90 był jedną najbogatszych gwiazd podobno miał kilkaset mln dolarów.

 

Neverland

W posiadłości Jacksona Neverland było między innymi ZOO, park tematyczny, karuzela, zamek, lodowisko.W 2008 r. posiadłość ta była poważnie zagrożona licytacją.

 

Dziecko na balkonie

W 2002 r. pokazał swoje dziecko prze balkon berlińskiego hotelu. Jackson na krótko przełożył dziecko za balustradę balkonu co wywołało powszechną krytykę w mediach. Później przyznał że był to straszny błąd.

Sprawy sądowe

 

Jackson został oskarżony o siedem przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci. Zaprzeczał tym zarzutom , później został uniewinniony ale ostatecznie zakończyła się jego kariera jako muzyka.

http://listverse.com/2009/06/26/8-scandalous-michael-jackson-moments/

 

 

 

 

Tagi: Michael Jakson


2009-06-26 16:43
 Oceń wpis
   

Rosja
W Rosji jest więcej gangsterów niż policjantów. Średni co 18 minut jest popełniane morderstwo (84 dziennie). Prostytucja, handel narkotykami, są kontrolowane przez Czeczenów. Cudzoziemcy są porywani dla okupu. Trzeba uważać na portfele ,telefony komórkowe, aparaty fotograficzne i pobicia. Czy komunizm był lekarstwem dla Rosji?

 

Brazylia
Dla wszystkich podróżujących po Brazylii doświadczyć przestępstwa to tylko kwestia czasu. Ubodzy nadal mieszkają obok niesamowicie bogatych. W Brazylii jest wzrost gospodarczy ale i też wzrastają wskaźniki przestępczości. Często spotyka się przykładanie rozbitej butelki do gardła-oczywiście można się wykupić oddając biżuterię.
 

Republika Południowej Afryki
Kraj opisywany jako światowa stolica gwałtu. Większość przestępstw zachodzi na obszarach ubogich.

 

Antarktyka
Chociaż morderstwo , gwałt czy rozbój może być problemem w tej części świata istnieją wrogie warunki. Temperatura spada poniżej -60 stopni Celsjusza a wiatry osiągają prędkość ponad 100 km/h. Jeśli ktoś trafi na taką pogodę to nie przeżyje. Na Antarktydzie nie ma szpitali. Jeśli się zgubimy mamy niewielkie szanse.

Afganistan
Podczas inwazji sowieckiej armii podłożono ponad 12 mln min lądowych. Każdego roku setki ludzi ginie wchodząca miny. Samobójcze zamachy są stałym zagrożeniem. Najbardziej śmiertelne samobójcze zamachy nastąpiły w prowincji Baghlan w Afganistanie w listopadzie 2007 r. zabijając 70 osób. Warto wspomnieć że Afganistan jest największym na świecie producentem opium i haszyszu.
 

Sudan
Terroryzm jest podstawą tego narodu, który był kontrolowany przez islamski reżim wojskowy. Samochody pułapki ,ludobójstwo ,przemoc szerzy się w regionie
Darfuru pomiędzy popierającą rząd milicją, wojskami rządowymi powstańczymi lokalnymi grupami. Ponad 2 mln ludzi zginęło wojen domowych przez ostatnie 50 lat. Panują tam też pustynne warunki, Sudan jest jednym z najgorętszych miejsc naszej planety.

 

Kolumbia
Porwania są jednym z głównych zmartwień w Kolumbii. W 1998 r. było ich 2338.Zajmuje czwarte na świecie miejsce pod względem morderstw na 100 tys mieszkańców (69,98).Oczywiście nie można zapomnieć o kokainie. Kolumbia produkuje 75% kokainy na świecie. Kolumbia posiada piękne wybrzeże i góry ,powinna być rajem dla turystów a jest jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie.

 

Irak
Pomimo swej bogatej historii i zasobów ropy naftowej, jest to naród który jest zniszczony, panuje tam rozpacz i zamęt. Od 2003 r. życie straciło 650.000 cywilów.

Stany Zjednoczone
Dla przeciętnego obywatela USA są dosyć bezpi8eczne, ale liczby nie kłamią. Jest ponad 50 zabójstw dziennie (10 razy więcej niż w Niemczech).
źródło http://listverse.com/2008/04/08/top-10-most-dangerous-places-on-earth/

 2009-06-24 11:18
 Oceń wpis
   

 

 2009-06-23 13:24
 Oceń wpis
   2009-06-22 18:30
 Oceń wpis
   2009-06-22 12:50
 Oceń wpis
   

Słowo ,,ostatnie zdjęcie,, wywołuje wiele emocji. Pokazujemy ostatnie zdjęcia sławnych ludzi. Jeśli ktoś ma nowe sprzeczne informacje dotyczące zdjęć lub informacji mam nadzieję ze podzieli się swoimi uwagami

Albert Einstein

1879 -1955

  To ostanie znane zdjęcie Einsteina zrobione w marcu 1955 roku. Nie znamy wiele szczegółów dotyczących tego zdjęcia ale prawdopodobnie zrobiono je w Princeton New Jersy. Miesiąc później 17 kwietnia 1955 r. Einstein zmarł wskutek pęknięcia tętniaków aorty. Zmarł w wieku 76 lat.

Ciekawostka: Mózg Einsteina został usunięty natychmiast po jego śmierci (bez zgody rodziny).Neurolodzy mieli nadzieję odkryć powody inteligencji Einsteina. Najnowsze badania naukowe sugerują że regiony zaangażowane w mowę są mniejsze natomiast regiony z przetwarzania numerycznego i przestrzennego są większe. 

Marilyn Monroe

1926 – 1962
   

  Jeśli wierzyć fotografia Georga Harrisa to ostatnie zdjęcie Marilyn Monero. Zdjęcie zostały wykonane 7 lipca 1962 r. w trakcie rozmowy w domu. Miesiąc później 5 sierpnia 1962 r. o 4:25 pogotowie otrzymało wezwanie Stwierdzono zgon. Oficjalna przyczyna śmierci została sklasyfikowana jako ,,ostre zatrucie barbituranami,, oraz uznano to za ,,prawdopodobne samobójstwo,,. Wiele pytań na temat okoliczności i czasu jej śmierci wciąż pozostaje bez odpowiedzi.

Księżna Diana
1961-1997
  To ostanie zdjęcie Diany przed katastrofą. Na zdjęciu widać tylko część jej włosów. Niestety zdjęcia takie jak te przyczyniły się do jej śmierci. Szacuję się że jechali 105 km /h. Kierowca stracił kontrolę nad samochodem i uderzył w jeden z filarów tunelu. Dianę zabrano do szpitala w stanie krytycznym ,zmarła rano.
Ciekawostka: Po wypadku rannym i martwym nadal robiono zdjęcia. Jeden z fotografów popchnięty przez zespół medyczny krzyczał ,,zostaw mnie w spokoju,,.

Elvis Presley
1935-1977
 

  To ostatnie znane zdjęcie Elvisa zrobione 16 sierpnia 1972 r. o 12.28. Tego popołudnia Presley został znaleziony na podłodze łazienki w domu swojej narzeczonej.
Ciekawostki: 15 sierpnia Elvis był u dentysty który ,,zatruł,, mu ząb. Kodeina w zębie mogła wywołać wstrząs anafilaktyczny w reakcji z wcześniej branymi narkotykami. 

Adolf Hitler
1889-1945

  To ostanie zdjęcie Hitlera zrobione 2 dni przed jego śmiercią. Stoi przed swoim bunkrem w Berlinie i analizuje jaki szkody wyrządziły bomby. Berlin leżał w ruinach i klęska była blisko. Hitler postanowił popełnić samobójstwo. Przed śmiercią poślubił Ewę Braun. Następnego dnia w godzinach popołudniowych 30 kwietnia 1945 r. popełnili samobójstwo. Hitler użył cyjanku i strzelił sobie w głowę Ewa użyła tylko cyjanku.Ciekawostki: gdy Hitler zwrócił się do swojego lekarza żeby polecił mu skuteczne metody samobójstwa ten polecił mu użycie cyjanku i strzał w głowę.  źródło http://listverse.com/2008/11/13/10-fascinating-last-pictures-taken

 2009-06-19 14:05
 Oceń wpis
   

źródło www.pinger.pl2009-06-17 15:34
 Oceń wpis
   

   Cena uranu to 29,95 dolarów.Próbkę uranu można kupić do celow edukacyjnych i naukowych.Nie radzę kupywać jeśli masz jakieś inne plany.Być może FBI obseruję tą ofertę. kliknij tu żeby zobaczyć

 

Mocz wilka służy natomiast odstraszania niechcianych zwierząt przy domu.

kliknij tu żeby zobaczyć2009-06-16 16:04
 Oceń wpis
   

     USA

  Polska

Dominikana

  USA

USA

USA

USA

USA

USA

USA

Chorwacja

USA

RPA

USA

USA

Anglia

Japonia

Australia

Rosja

Hiszpania

Francja

USA

Wietnam

źródło http://listverse.com/2007/10/07/25-bizarre-buildings/

1 | 2 | 3 |