Najnowsze komentarze
 
2016-10-26 17:05
Roki123 do wpisu:
Wzór odowłania - zaniżony uszczerbek na zdrowiu
Witam mam podobną sytuację na skutek omdlenia jak się dalej potyczyła twoja sytuacja Ziomek?
 
2016-09-20 21:05
Ziomek do wpisu:
Wzór odowłania - zaniżony uszczerbek na zdrowiu
Ja mam inny problem. Jestem uczniem,ale doznałem poważnego urazu na skutek omdlenia, które[...]
 
2016-08-24 08:25
jarekg3 do wpisu:
Wzór odowłania - zaniżony uszczerbek na zdrowiu
Ten wzór to jak światełko w tunelu.człowiek czasami walcząc z urzędami, instytucjami itp.,nie[...]


O mnie


Kategorie Bloga


Moje linkiodszkodowania powypadkowe

odszkodowanie

2009-10-27 12:05
 Oceń wpis
   

Kwoty zadośćuczynienia za śmierć są raczej po myśli zakładów ubezpieczeń niż kancelarii prawniczych specjalizujących się dochodzeniu odszkodowań zobacz oraz tu. Przed pierwszymi wyrokami a właściwie pierwszym wyrokiem niektórzy liczyli na zadośćuczynienie za śmierć nawet w kwocie 200-300 tys zł zobacz. Uważam że sąd posiłkował się wyrokiem Sadu Apelacyjnego w Gdańsku który przyznał ponad 40 tysięcy odszkodowania za spowodowanie śmierci osoby bliskiej tj naruszenie prawa dobra osobistego najbliższych członków rodziny w postaci prawa do życia w związku małżeńskim, posiadania ojca i życia w pełnej rodzinie wyrok .

Tagi: śmierć, odszkodowanie, zadosćuczynienie


2009-10-27 11:42
 Oceń wpis
   

Ostatnio wiele się pojawia na temat reklam i sposobu zdobywania klientów firm które specjalizują się w dochodzeniu odszkodowań. Firma Casus ma nawet wtoczony proces. Muszą wstrzymać publikację reklamy i grozi im zapłacenie 100 tys zł więcej tu. Zaczyna się też dyskusja w dziennikuubezpieczeniowym.pl zobacz .Jutro podam wyniki ankiety gdzie internauci dopuszczają możliwość reklamowani kancelarii odszkodowawczych.

Tagi: reklama, odszkodowania


2009-10-07 15:33
 Oceń wpis
   

Od jakieś czasu obserwuję reklamę artykułu z gazety wyborczej.Reklama google zachęca do kliknięcia możliwością otrzymania większego odszkodowania.Po kliknięciu zamiast porad czytamy jakie to złe są kancelarie odszkodowawcze.

 

 

 2009-10-07 11:17
 Oceń wpis
   

Pieniądze znalezione w jego domu.

zdjęcie źródło:http://mx.geocities.com/heladodebombon/yegon.jpg

Zhenli Ye Gon

Zhenli Ye Gon urodził się 31 stycznia 1963 r. w Chinach. Jest meksykańskim biznesmenem pochodzenia chińskiego. Obywatelem Meksyku stał się w 2002 roku. Dwóch meksykańskich agentów , którzy brali udział aresztowaniach Ye Gon Zhenli znaleziono martwych 2 sierpnia 2007 r. w południowym stanie Meksyku Guerraro. Często przebywał w weneckim (Las Vegas) gdzie zostawiał 200.000 dolarów w salonie Baccarat. Kiedy służby najechały go w swoim domu w meksyku znaleziono 200 milionów dolarów w gotówce.

 

Frank Lucas

To były diler heroiny i szef zorganizowanej przestępczości, który działał w Harlemie w późnych latach 1960 i początku 1970.Był szczególnie znany za ,,wycinanie,, pośredników w handlu narkotykami i zakup heroiny bezpośrednio ze źródła. Lucas chwalił się, że przemytu heroiny dokonywał w trumnach zmarłych amerykańskich żołnierzy, ale to twierdzenie jest kwestionowane przez jego współpracownika z Południowej Azji. Ma podstawie jego ,,kariery,, w 2007 r. nakręcono film ,,Amerykański gangster”.

 

 

Klaas Bruinsma

Był holenderskim panem narkotyków, zastrzelony przez członka mafii. Znany był jako ,,Minister,, ponieważ nosił czarne ubrania i pouczał innych.
 

 

 

Ismael Zambada Garcia

Lambada to nazwa gospodarstwa domowego, ale też najbardziej poszukiwany przemytnik narkotyków w Meksyku. Wkrótce ma być zaliczany przez FBI i DEA do dziesiątki najbardziej poszukiwanych uciekinierów.
 

 

Manuel Noriega

Przez ponad dekadę w Panamie był dobrze opłacany przez CIA jako współpracownik, mimo wiedzy przez władze w USA iż już w 1971 r. generał był mocno zaangażowany w handel narkotykami i pranie brudnych pieniędzy. Noriega organizował loty przemytników, zapewniał schronienie dla ludzi z kartelów narkotykowych, oraz dyskretne konta bankowe.

 

Gilberto Rodriguez-Orejuela

Urósł cicho obok gwałtownego rywala kartelu z Medelin. Wmieszał się w porwania i przemycał kokainę z Peru i Boliwii do Kolumbii.
 

 

Joaquin Guzman Loera

Znany z korzystania zaawansowanych tuneli służących do przemytu kokainy z Meksyku do Stanów Zjednoczonych na początku lat 1990 r. W 1993 r. udaremniono przemyt jego kokainy, ukrytej w puszkach z papryką chili która miała trafić do Stanów Zjednoczonych.W tym samych roku został aresztowany ale w 2001 r. dzięki łapówce ukrył się w praniu i uciekł z więzienia.
 

 

Osiel Cardenas Guillen

Uznawany za meksykańskiego pana narkotyków. Pierwotnie mechanik w Matamoros, później pomagał Chava Gomezowi którego zabił i przejął kontrolę. Rzekomo zagroził zabiciem dwóch amerykańskich agentów których samochód otoczył wraz kilkunastoma mężczyznami. Po tym incydencie FBI oferuje 2 miliony dolarów nagrody za schwytanie Cardenasa.
Został schwytany przez meksykańskie wojsko. Następnie osadzony w meksykańskim wiezieniu myśląc ze nadal ma kontrolę nad swoim biznesem z wewnątrz więzienia. 20 stycznia 2007 r. został poddany ekstradycji do Stanów Zjednoczonych gdzie stanął przed sądem za spisek w celu przemycenia wielu kilogramów kokainy oraz za incydent z dwoma amerykańskimi agentami.
 

 

Amado Carrillo Fuentes

Przewoził cztery razy więcej kokainy do USA niż jakikolwiek inny handlarz na świecie. Wykorzystywał 22 prywatne samoloty odrzutowe. Dokonał 727 transportów kokainy z Kolumbii. W miesiąc przed śmiercią DEA uznało Carrillo jako najpotężniejszego handlarza narkotyków swojej epoki, a wielu analityków twierdziło że posiadał majątek wartości 25 mld dolarów co czyniło go jednym z najbogatszych ludzi.
 

Pablo Emilio Escobar Gaviria

Był najbardziej znanym i gwałtownych władców kartelu Medelin. Escobar zginął podczas akcji kolumbijskiej policji w 1993 r.. W tym czasie kartel był już poważnie osłabiony. Po jego śmierci rynek zdominował kartel z Cali ale jego przywódcy zostali zabici albo schwytani przez rząd.

 

źródło:http://listverse.com/2009/10/02/top-10-most-powerful-drug-lords

 2009-10-06 10:06
 Oceń wpis
   

źródło:http://thecagedoctors.com/2009/10/when-mma-gets-bloody/