Najnowsze komentarze
 
2016-10-26 17:05
Roki123 do wpisu:
Wzór odowłania - zaniżony uszczerbek na zdrowiu
Witam mam podobną sytuację na skutek omdlenia jak się dalej potyczyła twoja sytuacja Ziomek?
 
2016-09-20 21:05
Ziomek do wpisu:
Wzór odowłania - zaniżony uszczerbek na zdrowiu
Ja mam inny problem. Jestem uczniem,ale doznałem poważnego urazu na skutek omdlenia, które[...]
 
2016-08-24 08:25
jarekg3 do wpisu:
Wzór odowłania - zaniżony uszczerbek na zdrowiu
Ten wzór to jak światełko w tunelu.człowiek czasami walcząc z urzędami, instytucjami itp.,nie[...]


O mnie


Kategorie Bloga


Moje linkiodszkodowania powypadkowe

odszkodowanie

2007-12-02 13:54
 Oceń wpis
   
Czyli jakie zasady stosują najlepsi agenci w firmie zajmującej się dochodzeniem odszkodowań.
 
Tony Gordon jest mistrzem sprzedaży ubezpieczeń.Uważany obecnie za jednego z najlepszych doradców świata,na własne życzenie przymierał głodem przez pierwszych osiem lat pracy w zawodzie.Pewnego dnia nastąpiło olśnienie ,zrozumiał że sprzedażą rządzą liczby.Opracował system w którym narzucał sobie 15 spotkań z potencjalnymi klientami tygodniowo.Sprzedażą zajmował się  od poniedziałku do czwartku.Piątek rezerwował sobie na planowaniu kolejnych spotkań i nadgonienie pracy papierkowej.Nigdy nie wychodził w piątek z biura zanim nie wykreślił z kalendarza 15 odbytych spotkań.
Zauważyłem ze wiele firm stosuje jego zasady.Sam proponuję moim przedstawicielom taki system.
 
CEL-PODPISANIE 100 UMÓW W CIAGU ROKU
 
Nie możemy czekać do końca roku z rezultatem bo nie mamy motywacji i zawsze możemy powidzieć ze się nie udało.Ten duży cel rozbijamy na mniejsze-miesięczne a te następnie na tygodniowe i dzienne.
100 UMÓW
Jak to wykonać?
 
- poszukać 15 osób poszkodowanych w wypadkach tygodniowo
co daje
-10 spotkań z poszkodowanymi z próbą sprzedaży
co daje
-2 zawarte umowy tygodniowo
2 umowy razy 52 tygodnie daje 104 umowy rocznie
Średnia kwota odszkodowania to 17 tys zł.Twoja prowizja 10 % (1700 zł) minus podatek,ZUS,paliwo.
 
NA CZYSTO MASZ ZE SPRAWY OK. 1000 ZŁ
 
Pod koniec każdego dnia będziesz wiedział czy odniosłeś sukces czy porażkę.
 
Oglądałeś film ,,Rocky Marciano,,? On też wyliczył swój swój sukces.Do niego należy rekord 49 zwycięstw na ringu zawodowym bez żadnej porażki.Ważył mało jak na boksera wagi ciężkiej (86 kg).Jako amator stoczył trzy walki,wszystkie trzy przegrał i postanowił przejść na zawodowstwo.Doskonale pokazane jest w filmie jak oblicza swój sukces.Żeby być w lepszej formie musi biegać o kilka kilometrów więcej niż rywal.Żuł steki nie połykając ich bo miał obliczoną wagę potrzebną do walki.Swoje zadania realizował każdego dnia jak się okazało z wielki skutkiem.Cały swój sukces obliczył sobie i zrealizował go.
 
 
Walka z Mohammedem Ali zainspirowała Sylwestra Stallone do napisania scenariusza filmu ,,Rocky,, w którym zagrał główną rolę.Dodam że w tym momencie Stallone miał przy duszy 106 dolarów.
 
Wiecie kogo księga Rekordów Gunnessa uznała dwunastokrotnie za,,Najwybitniejszego sprzedawcę na świecie,,?
 
Tą osoba jest Joe Girard.Karierę sprzedawcy samochodów zaczął w wieku 35 lat.Do tego czasu był .....nieudacznikiem.Wyrzucano go ze szkoły średniej.Czternastokrotnie wyrzucano go z róznych posad.Nie sprawdził się nawet jako oszust.
Pewnego dnia odkrył ,,prawo 250,, oznacza to że przeciętny człowiek zna ok. 250 osób.Zastosujmy to do zdobywania klientów.Statystyki mówią że co 40 osoba w Polsce brała udział w wypadku drogowym.Nie trzeba być matematyczny geniuszem,by się przekonać,że ..prawo 250,, jest najważniejszą rzeczą,jaką możemy nauczyć się od Joego Girarda.Oznacza to że każda osoba może wiedzieć o sześciu osobach poszkodowanych w wypadku.
Kolejna jego zasada
 
WSZYSCY MUSZĄ WIEDZIEĆ CO SPRZEDAJESZ
 
,,Powiadom wszystkich swoich krewnych i znajomych czym się zajmujesz.
Prawo 250 działa zawsze i wszędzie.Kiedy mówie o rzezniku,człowieku ze stacji benzynowej i właścicielu pralni z których usług i towarów korzystam,uświadom sobie,że wszyscy oni rozmawiają z wieloma ludzmi w ciągu swojego dnia pracy.Każdy z nich rozmawia ze swymi klientami,wysłuchuje różnych historyjek o dzieciach,wypadkach,samochodach,Niektórzy z tych partnerów nawet może nie wiedzą czym się zajmujesz-a powinni się tego dowiedzieć  1
 
PODSMUMOWUJĄC
 
Czy gdybym wręczył Ci czek na 100 tys zł płatny za rok i opis działalności mieszczącej się w zasięgu twoich zdolności,to poświecił byś na tą działalność trzydzieści-czterdzieści godzin tygodniowo?
 
1.Każdemu sprzedasz wszystko co zechcesz.Joe Girard wyd Studio Emka
kategoria: odszkodowania